Červen 2010

Angry Woman

28. června 2010 v 17:20 | ©VSD Team/Cindy |  Designy - Cindy
Světlý design s nepříjemně se tvářící ženou.


1. Jméno designu -Angry Woman
2. Nick / nicky
3. Blog
4. E-mail
5. Heslo, nebo žádost o zaslání designu
6. Ikonu k dessu - ANO - NE
7. připomínky?


Hodnocení designu pro blog Simonasasinova

18. června 2010 v 22:27 | ©VSD Team/Lowiska |  Hodnocení designů
www.vybersidesign.blog.cz
Informace o designu

Tvůrce: Keyt (protvuj.blog.cz)
Program: Adobe Photoshop
Pro blog: Simonasasinova

1. Celkový vzhled designu: Vypadá jednoduše, nejvíce práce dalo určitě záhlaví, možná moc tmavý a jednotvárný, chybí mi tam některé věci. Celému layoutu dávám za plus, že není fixovaný. To by nevypadalo úplně nejlíp.
Dávám 9/10b

2. Menu: Pár odkazů, rubrik a klikaček. Ikonky splývají s okolím. Určitě bych ho nějak oddělila od stránky, nenechávala ho "viset" volně v prostoru.
Dávám 8/10b

3. Stránka, okraje, zápatí: Tady není co hodnotit, všechno toto tvoří černá barva, v zápatí je akorát odkaz na autorský blog, od kterého design máš. Designu prostě vévodí výrazné záhlaví. Uznat musím, že ladí:D
Dávám 8/10b

4. Záhlaví: Je dominantou celého layoutu, jeho tahákem. Líbí se mi práce s brushi a efekty, fotky jsou pěkně vyřešené. Téma designu se týká z velké části i náplně tvého blogu, což je jenom plus.
Dávám 10/10b

5. Fonty a text: Samotný font je sice hezký, ale absolutně mi k tématu blogu ani designu nesedí, nemůžu si pomoct. Určitě bych ho ale nastavila větší, než jaké je nyní.
Dávám 2/5b

6. Barvy: O tom není pochyb, k černé se hodí všechno, zkombinujete ji prakticky se vším. Líbí se mi krásně vyřešené a téměř neviditelné přechody "do ztracena".
Dávám 5/5b

Celkové zhodnocení: Až na drobné nedostatky, na fakt, že design celkově působí hodně tmavě, je určitě hodně zajímavý a pěkný. Důležité je, že se líbí a vyhovuje tobě.
Dosažený počet bodů: 42/50 bodů
Známka: 1

Blendy 04 - Sarah Connor

15. června 2010 v 22:45 | ©VSD Team/Lowiska |  Blendy
www.vybersidesign.blog.cz
www.vybersidesign.blog.cz
Téma: Sarah Connor
Program: PhotoFiltre Studio
Doba tvorby: cca 30 minut

!!! Opovažte se to někdo kopírovat !!!


(Omluvte dlouhodobější neaktivitu z mé strany, za kterou může jak nedostatek času, tak grafická krize - nejsou nápady, opouští mě fantazie a veškerá kreativita, a s tím jsou spojené i problémy s grafickými programy související s mým zastaralým notebookem - photoshop se zasekává, někdy se ani nenačte, a kdo by měl nervy na tvorbu v něčem takovém:D Brzy se to snad zlepší.)


K-On!

13. června 2010 v 21:30 | ©VSD Team/Cindy |  Blendy
cindy-naruto.blog.cz

Domácí úkol na informatiku. Líbí se mi to, přestože tam vlastně nic není :D! Obrázek jsem ukrala z Deviantartu, pozadí nevím od koho mám a písmo jest moje ruční práce ;). Zpracované v gimpu.