Duben 2012

Autorská práva, pravidla blogu

26. dubna 2012 v 19:21 | ©VSD Team/Loree
PRAVIDLA UŽÍVÁNÍ GRAFIKY
Grafika publikovaná zde je volně ke stažení a použití. Můžete si stáhnout doplňky do grafických programů, drobnou grafiku a některé vzhledy na blog (Loree). Pokud se ovšem rozhodnete využít naši tvorbu, dodržujte následující pravidla:

Downloady - Rozcestník

25. dubna 2012 v 19:10 | ©VSD Team/Loree
DOPLŇKY DO APS/PFS
Brushe
Fonty
PROGRAMY KE STAŽENÍ
Zde

OBNOVA BLOGU

25. dubna 2012 v 17:23 | ©VSD Team/ Loree |  Aktuálně
Ahoj,
tento blog byl poměrně dlouho úplně neaktivní, což byla škoda, protože sem stále přicházeli návštěvníci. Už jsem se na to nemohla dívat a rozhodla jsem se vrátit. Vrátit? Možná si mě někdo bude pamatovat, ze začátku jsem tu nějakou dobu působila a nakonec odešla. Nemůžu Vám slíbit nějakou velkou aktivitu, ale pokusím se udržet chod blogu :) Můj současný blog je RosesWorldSims, kde mě také najdete.
***
Pro začátek je tu nastavený nový design. Dávala jsem ho na svém blogu ke stažení, ale v jiných barvách. No, to je vedlejší. Další věcí budou rubriky. Bývalé autorky předem uklidňuji, že jejich tvorba a články tu zůstanou, nic nebudu mazat. Nemám k tomu důvod a myslím, že by to tu mělo zůstat. Takže v tuhle chvíli prosím omluvte menší zmatek a nepořádek, který tu vládne.
***
Určitě Vás asi zajímá, co ode mě můžete čekat. Jsme na grafickém blogu, takže určitě grafiku :D Zaměřuju se na blogové designy, nějaké drobnosti jako ikonky, oddělovače, wallpapery a návody všeho druhu. V tuhle chvíli nedokážu říct, jestli budu tvořit i na přání, zas tolik času nemám, ale to se uvidí. A teď asi to nejdůležitější - od začátku toto byl týmový blog, kde spolupracovalo víc autorek. Ráda bych se k tomu vrátila, takže čekejte, že přijmu další posilu. Nebudu sem ale přijímat nikoho, koho neznám buď prostřednictvím blogu nebo osobně. Samozřejmě, jestli už teď je tu někdo, kdo by měl zájem o spolupráci, můžete se ozvat :)

Tu je náhled současného designu: